ENERGETICKÁ ANALÝZA LIFE&BUSINESS

Energie dává život hmotě.

Jste odvážná žena, které se na první pohled daří mít úspěšný a prosperující business, práci a život?

 

Ale v hloubi duše cítíte, že v životě jde doopravdy o něco víc?

 

Vnímáte, že vám tam něco chybí? 

Něco, co není vidět ani slyšet, a přesto má velký vliv na to vaše JAK děláte to, co děláte?

 

Jedinečný energetický elixír vás odvede z konstantního stresu a tlaku do fáze úlevy a klidu

 

 

Poznáváte se?

 

 • Ráno vám chybí energie
  I když jdete spát včas, ráno jste rozlámaní a vyčerpaní.
 • Zaseknete se u práce
  Chcete se práci věnovat chvilku a je z toho celý den? Místo radosti z dokončené práce, máte vztek, že jste se nevěnovali dětem nebo koníčkům.
 • Sociální sítě, telefon, práce na PC vám zabírá hodně času
  Jste často na sociálních sítích. Máte pocit, že když tam nebudete, něco vám uteče. Algoritmy vás znevýhodní, virtuální přátelé vás neolikují. S mobilem vstáváte a chodíte spát.
 • Chcete si získat i lidi, kteří vás vyčerpávají
  Máte ve svém okolí energetické upíry. Nevíte proč, ale chcete se jim zalíbit, získat si jejich pozornost, i když vás vysávají.
 • Multitasking je vaše výsada
  Pracujete na víc úkolech najednou. Během dne přeskakujete z jedné aktivity na druhou. Rozdělané už těžko dokončujete, je to pro vás vyčerpávající.
 • Máte hlavu plnou nápadů
  Chcete je všechny realizovat, a ideálně hned teď, ale chybí vám už kapacita a síla. A tak se raději do ničeho nepustíte.
 • Jste ve stresu
  Žijete rychlým tempem, s vypětím sil zvládáte každodenní povinnosti - rodina - práce - domov. Často trpíte zdravotními komplikacemi - bolestmi hlavy, páteře, nebo máte úrazy.

Chtěli byste místo toho raději život, ve kterém:

 

 • Užíváte si života plnými doušky
  Zabýváte se tím, co je pro vás podstatné a co můžete ovlivnit. Dáváte se na první místo. Žijete svůj život za sebe. A umíte si ze sebe udělat legraci.
 • Cítíte vlnu energie po celý den
  Ráno se probudíte a jste svěží a plní sil. Po obědě i po práci jste stále svěží.
 • Čerpáte sílu z toho, co vás dobíjí
  Ujasnili jste si, co vám dodává energii, a věnujete se převážně těmto aktivitám
 • Odpočíváte a relaxujete
  Odpočinek, spánek, smích, pohyb, strava a pitný režim je pro vás alfa a omega.
 • Máte kolem sebe lidi, kteří vás podporují a inspirují
  Vybíráte si, kým se obklopujete.
 • Máte nastavené hranice
  Svůj čas a zároveň svou energii máte pod kontrolou. Čas určený, pro danou aktivitu, vztah, rozhovor, práci nepřekračujete.
 • Single Tasking
  Věnujete se jen jedné aktivitě, kterou děláte vědomě.

Chcete zažívat příval energie?

 

 

Skvělé!

Díky energetické analýze se podíváte na zoubek vašim žroutům energie a vyladíte si svůj život s tím, co s vámi rezonuje. 

 

 • Projdete vaše klíčové oblasti - osobní život, vztahy, koníčky, práci, byznys, finance, projekty, strategie.
 • Zjistíte, co vám energii bere - komu, čemu ji odevzdáváte.
 • Zvědomíte si, co a kdo vám energii dodává.
 • Pustíte, to, co s vámi již nerezonuje.
 • Získáte hlubší podvědomé poznání skrze prožitkovou cestu se záměrem.
 • Budete vědět, na co se zaměřit.

Jaký je průběh a cena analýzy?

 • Konzultace probíhá přes ZOOM. Po rezervaci termínu dostanete do e-mailu dotazník, který vyplňte min. 2 dny před konzultací.
 • Na konzultaci projdeme body z dotazníku a nastavíme individuální program ke zvýšení vaší energie.
 • Obdržíte výstup z prožitkové cesty se záměry
 • Délka trvání konzultace je 1,5 hodiny.

Objednejte si kompletní Energetickou analýzu

 

Na co se můžete těšit?

 • Vstupní dotazník.
 • Rozbor energie v životních oblastí.
 • Náhledy na dané situace a možnosti řešení.
 • Pustíte, co s vámi nerezonuje, zbavíte se letitých balvanů.
 • Prožitková vizuální cesta. Hloubkové podvědomé poznání konkrétních oblastí a situací. Získáte svůj náhled, jak vidí danou záležitost vaše podvědomí.
 • Rozbor prožitkové vizuální cesty.
 • Písemný výstup z prožitkové cesty. 

 

A co dostáváte navíc:

Můj čas nejen během konzultace.

Mé letité zkušenosti a znalosti.

Mé dovednosti, vhledy, dary a energii, kterou vkládám do vás a vaší cesty, na kterou jste se vydala.

Cena: 8 000 Kč (300 €)

Cena za jednotlivé části: 15 000 Kč (570 €)

Vaše úspora: 7 000 Kč (270 €)

Co říkají moje klientky

"U Peťky som absolvovala Energetickú analýzu a bol to pre mňa zážitok, skvelo strávený čas v jej spoločnosti a energii plný aha momentov, docvaknutí počas a aj po analýze. Má skvelé vhľady, otázky, ktoré človeka posúvajú k hlbšiemu a najmä inému nahliadnutiu na dané oblasti a to obohacuje 🙂 A taktiež skvelé tipy od nej ako v danej oblasti čosi zmeniť, prípadne navedie človeka na ten iný pohľad a uvedomenie. V jej prítomnosti som sa cítila príjemné, priateľský, kľudne, v prijatí, vo väčšom súlade. Veľmi so mnou rezonovalo všetko z jej strany a po analýze som bola nabitá energiou 🙂 A mocno oceňujem Peťku aj ako tvorcu tejto jej analýzy po kreatívnej stránke, systéme, zloženiu, ktoré mne prišlo dokonalé ako celok. 💫 Veľké ĎAKUJEM Peťka za možnosť zažiť u Teba Energetickú analýzu, za Tvoju energiu, sprievod, pomoc na ceste za inými pohľadmi, za pootvorenie videnia, možností a tým aj pocítenie väčšej sebelásky, sebadôvery, v neposlednom rade sebaprijatia a stability 🙂❤ Odporúčam Peťku a nech sa rozhodnete u nej absolvovať ktorúkoľvek jej službu nepochybujem o tom, že bude nadšený a jej prínos oceníte v dlhodobom merítku. 🙂"
Lenka SelmicekUmělkyně a večne učmárané decko 😀
"Úžasné to bylo Péťo. Moc děkuji za ENERGETICKOU ANALÝZU. Čas utekl jako voda, pobavila jsem se, inspirovala, naladila se na novou vlnu mé činnosti, získala více odvahy a jistoty. Byla a ještě to bude jízda. Nová definice je boží. Pro mě byla současná doba útlumem. No a po analýze je to AHA..... ČAS ROZKVĚTU, nabírání sil pro nové projekty. Moc děkuji za čas a tvojí péči. Je super, že jsem si mohla analýzu projít ještě jednou a oživit si tvoje postřehy a doporučení. " Věrka
Věra NeumannováPrůvodkyně Cestou proměny, www.teloamysl.com
"Absolvovala jsem s Peťou její Energetickou analýzu, bylo to úžasné a předčilo to určitě mé očekávání. Myslela jsem si, že budeme řešit jen mé časové možnosti, něco jako time management, jako kde mám časové rezervy, kde se zahlcuju a tak, ale byla jsem hodně překvapená, jak moc do hloubky jsme nakonec šly a dostaly se do mého podvědomí. Měla jsem spoustu AHA momentů, jak se cítím v určitých věcech, co vlastně chci, co je mi nepříjemné a kam se mám posunout, v podstatě jsme se hodně bavily i o nastavení produktů a celého businessu, nechaly jsme přirozeně plynout celý proces a jeho jednotlivé fáze, které na sebe navazovaly. Vyvrcholením byla něco jako "vizuální analýza", kde jsem zjistila, že jsem na správné cestě, jen je potřeba odstranit strachy, vyrůst a stát se motýlem😀. Moc děkuju a doporučuju😍"
Pája LibováInteriérová designérka
"Energetická analýza a setkání s Péťou bylo pro mě obrovským přínosem a pohlazením na duši. Díky jejímu vedení jsem se navrátila zpátky sama k sobě a spadl obrovský balvan ze mě, je to prostě pryč, ta obrovská úleva najednou - po několika měsících. Ano, někdy opravdu stačí jen jedno setkání s tím správným člověkem a celá situace se transformuje a tím je Peťa ❤️ Přišla jsem si na spoustu AHA momentů, které mi zabraňovaly postupovat tím správným směrem a dělat ty potřebné kroky k realizaci. Peťa je člověk s nádhernou energií, bylo mi velkou ctí tě poznat a ještě jednou mnohokrát děkuji 🌷💝🍀 P.S. Ta očista pomocí sprchy z kosmu je skvělá, využívám a baví mě nejvíce 💫💫💫"
Dana FilákováTvořím jedinečné rostlinné dorty a zákusky

* Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko "Chci odebírat novinky" souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám posílat informace o novinkách. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.