Koučink

Každá životní situace má své řešení. Jsou ukrytá v každém z nás. Povedu vás k jejich nalezení.

Co to je koučink 

Koučink je specifický proces zavádění trvalých životních změn.

Kombinací správně zvolených otázek (koučovací otázky) a dalších technik jako je např. NLP (neuro lingvistické programování) vám pomůžu si uvědomit, co vám v životě vadí, jaké situace se vám opakují a již je nechcete zažívat a řešit. Nastartujete změny v přístupu a jiného úhlu pohledu.

Řešení, které si najdete, je ve vás samých.

Moje role

V roli koučky vás provázím pomocí koučovacích technik  na vaší cestě k uvědomění si, co je pro vás důležité a co skutečně chcete a jaké konkrétní kroky vás k cíli dovedou.

V této roli nedávám rady, neposuzuji ani nehodnotím

Koučink není terapie ani mentoring.

Příprava na setkání

 • Témata
  Před prvním setkáním doporučuji klientům si připravit témata cílů. 
 • Aktuální situace
  Témata se týkají aktuální situace, kterou řešíte.
 • Změna je v mé moci
  Zamyslete se nad tím, zda nová změna je ve vaší moci a vy sami máte vliv na změnu. Partnera, rodiče, tchýni, šéfa ani kolegu bohužel nezměníme.

Průběh koučovacího setkání

 • Ujasníme vaše cíle
  Co konkrétně chcete pořešit - konkretizování cíle je to nejdůležitější a také i nejtěžší. Máme spousty věcí, které chceme řešit. Postupně se objevují jiná témata, která jsou v daný moment důležitější.  
 • Dostanete ode mě spoustu otázek
  Otázky pomohou k většímu uvědomění co se děje, co chcete jinak a jak to můžete změnit. Cílem je vás motivovat k akci a změně pohledu na danou situaci.
 • Vytvoříte si akční plán
  K dosažení vašeho cíle vytvoříme akční plán s kroky, které v průběhu koučování budete realizovat.
 • Použiji i další techniky
  Podpůrné techniky využiji, pokud budou v koučování potřeba. Konkrétně vás může čekat: Silné stránky, Vizualizace cíle, Kolo rovnováhy a další
 • Budeme se potkávat
  Navrhnu vám kolik je potřeba setkání a jak často. Domluvíme se na vašich možnostech a potřeby splnění vašeho cíle.
 • Co nabízím mezi schůzkami
  Po skončení setkání u vás nastanou změny. Využijte tento čas pro sebe a věnujte sobě víc péče. Pozorujte změny a držte se akčního plánu. Jen tak bude koučink nejvíce účinný. 3. - 4. den vám napíšu e-mail. Zajímá mě, jaké jak pokračujete, jaké jsou u vás pokroky.

 

Petra Kubálková

774 821 816

petra@petrakubalkova.cz

* Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko "Chci odebírat novinky" souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám posílat informace o novinkách. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.