PROTANČETE SE S RADOSTÍ K SOBĚ

Pohnout se z místa vyžaduje jednu věc. Rozhodnout se. 

Dostali jste se na stránku a jste rozhodnutá jít vstříc své změně a životu plné lehkosti, radosti a energie.

Vy víte, co chcete a já mám účinné a jedinečné techniky, svou intuici a dary, díky kterým vás dovedu úspěšně do vašeho cíle.

Jak na to?

Níže vyplňte objednávkový formulář.

Po úhradě, obdržíte informace s odkazem na rezervaci termínu.

Konzultace probíhají na ZOOM. Odkaz vám bude zaslán po dokončení rezervace termínu konzultace.

Reference mých klientek

Chtěla jsem moc poděkovat za Váš skvělý přístup, jak v koučování, tak v energetické terapii. Bylo pro mě velmi přínosné Váš pozitivní přístup a energie, která mě vždy pozitivně nabila a inspirovala ke změnám.
JanaManažerka Payroll
Moc se mi líbí, jakým stylem k práci přistupujete, že jde vidět, že máte osobní zájem lidem pomáhat. Moc oceňuji, když se mi po jedné Vaší terapii otevřelo trauma, že jste mi pomohla operativně online, toto téma zpracovat a vyčistit. Hodně mi to pomohlo. Každému kdo váhá, zda zkusit konzultace s Petrou, můžu vřele doporučit.:)
MartinaByznys podnikatelka ve službách
Setkání s Petrou bylo povídání se spřízněnou duší, takové pohlazení přenášené i přes počítač. Při našem setkání jsem byla na začátku nervozní, protože jsem zároveň řešila velmi osobní otázky spojené s pocitem bezmoci a osamění. Petra klidně naslouchala a naváděla mě otázkami k soustředění. Zprvu se mi nechtělo odpovídat, poté se díky konverzaci s Petrou zmatek v hlavě urovnal a já začala vidět jasněji. Najednou přišla na řadu vizualizace jako šitá na míru, Petra při ní požila slova, která jsem nevyslovila ale měla v mysli. Poté už jsem vše vnímala jasně a s nově objevenou vnitřní motivací jsem se začala těšit na nové začátky. Povídaly jsme si o mé situaci a dostala jsem tipy na nové informace. Setkání mi přineslo nové vhledy, nadšení, více víry v sebe sama. Oceňuji schopnost nacítění, zacílení na neviděné možnosti a klidný, respektující přístup. Děkuji za zprostředkování přístupu k vlastní síle.
Lenka DanielováSpánková poradkyně s přesahem do Bachových esencí