Reference

Nejdůležitější je to, co si z naší spolupráce odnášíte vy.

Koučink a terapie

Chtěla jsem moc poděkovat za Váš skvělý přístup, jak v koučování, tak v energetické terapii. Bylo pro mě velmi přínosné Váš pozitivní přístup a energie, která mě vždy pozitivně nabila a inspirovala ke změnám.
JanaManažerka Payroll
Moc se mi líbí, jakým stylem k práci přistupujete, že jde vidět, že máte osobní zájem lidem pomáhat. Moc oceňuji, když se mi po jedné Vaší terapii otevřelo trauma, že jste mi pomohla operativně online, toto téma zpracovat a vyčistit. Hodně mi to pomohlo. Každému kdo váhá, zda zkusit konzultace s Petrou, můžu vřele doporučit.:)
MartinaByznys podnikatelka ve službách

ONLINE

„Chtěli byste se přestěhovat z role oběti do role tvůrce? Tak to je báječné rozhodnutí. A dokonce vím, ze své terapeutické praxe, že to je možné. A dokonce to jde i relativně snadno. Takže určitě neváhejte a pořiďte si e-knihu od Petry, protože vám bude báječným průvodcem a pomocníkem. Není nic krásnějšího než tvořit svou životní radost, a není nic radostnějšího než přijmout pomocnou ruku, dobrou radu. V tomto případě Petřin e-book. Moc doporučuji.“
Mgr. Yvetta Ellerová, certifikovaná terapeutkahttps://yvellerova.cz/
"Začala jsem si více všímat, jak reaguji na určité situace a lidi ve svém životě. Jestli skočím do role oběti nebo tvůrce. A když "skočím do oběti“, tak proč a co mohu udělat, aby tomu bylo příště jinak. Uvědomuji si, že vše se odvíjí od mých postojů a nemá smysl hledat chyby na druhých. Součástí e-booku jsou praktické návody, jak se vydat na cestu za tvým tvůrcem. Každá cesta má své první kroky. Na cestě k příjemnějšímu prožívání mnoha situací může být tento e-book vašimi prvními kroky."
Hana Příkopová, zakladatelka projektu Deník nadšené chalupářkywww.deniknadsenechaluparky.cz

Petra Kubálková